Koronavirüs Hastalığı (COVID-19), tüm dünyada hızını ve araştırmalara konu oluşunu arttırmaktadır. Bu konuda en önemli bilgilendirmeleri elbette WHO (Dünya Sağlık Örgütü)’dan almaktayız.

WHO (Dünya Sağlık Örgütü), koronavirüs hastalığı (COVID-19) hakkındaki en son bilimsel bulguları ve bilgileri bir araya getirmekte ve bir veri tabanında derlemektedir. Veri tabanını günlük olarak, bibliyografik veri tabanlarının aramalarından, ilgili dergilerin içindekilerin el aramalarından ve Dünya Sağlık Örgütüne gelen diğer ilgili bilimsel makalelerin eklenmesi ile güncellenmektedir.

WHO Veri tabanındaki girdiler incelendiğinde yapılan araştırmalarda MN (MACHEREY-NAGEL) Nükleid Asit Purifikasyon Kitleri kullanıldığı açıklanmıştır. Bu kitlerin ülkemizdeki temsilcisi olmak bizlere gurur vermektedir. İlgili araştırmaya BURADAN ulaşabilirsiniz. Kitleri edinmek için lütfen bölge yetkililerimizle ve bizimle bağlantıya geçiniz.

Bu araştırmada kullanılan MN ürünü NucleoSpin Dx Virus (CE-IVD) olarak lanse edilmiştir. 740895.50 kod numaralı ürünün detayları için orijinal web sitesini BURADAN ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca diğer Viral RNA / ​DNA purification kitleri için bilgiye yine BURADAN ulaşabilirsiniz.