HAKKIMIZDA

ALFAGEN DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ...

15  senelik sektörel deneyimimizi  aktif biçimde, araştırmacılarımızın çalışmalarına gerek kaynak olmak gerekse  de malzeme ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıyoruz. Ar-ge, Süreç yönetimi, Tedarik, Bilgi kültürü ve Paylaşımı ile birlikte ticari ve akademik çözüm ortaklığı noktasında bilim insanlarımızın ve kurumların hizmetindeyiz.

Temsilcisi olduğumuz ve kendisini dünyada atıf almış bir çok araştırmada ispatlamış ürünlerimizin tedarikçiliğini, servis ve hizmetlerini, satış sonrası destek hizmetleri de dahil olmak üzere gerçekleştiriyoruz. Araştırmalarınız için doğru adres olduğumuzu biliyoruz çünkü bu bilgi referanslarımıza ait. Alfagen dünyasında sizinle bir projeyi paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

laboratory-research-development-industry_31965-1534
modern-microscope-station-research-facility_87646-2151
research
doctor-holding-3d-rendering-molecule-structure_110893-1776

VİZYONUMUZ

Yüksek nitelikli uluslararası kalite standartlarında sunduğumuz ürün ve hizmetlerimiz ile Türkiye’nin alanında lider tedarikçi zinciri olarak, gün geçtikçe yaygınlaşan ve gelişen  hizmet ağımız ile en güvenilir ve en hızlı ürün desteğini sağlayan hizmet vermiş olduğumuz araştırmacı ve kurumların referans firması olmaktır.

MİSYONUMUZ

Bilimsel ve etik kurallar ışığında kaliteden ödün vermeyen, araştırmacı ve memnuniyeti odaklı, kalitesi belgelenmiş, uluslararası standartlarda global hizmetlerimizle ve “Sağlıklı araştırmalar için güvenilir ve denenmiş ürünler” sloganımız ile referans firma olarak sektörün gelişimine katkı sağlamaktır.

REFERANSLARIMIZ

logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo

EKİBİMİZ

logo
logo
logo
logo