NEST

Nest Web sitesine Buradan ulaşabilirsiniz…

ALFAGEN ürün gamında tercih edilen bir marka olarak yerini alan ve 2009 yılında kurulan Wuxi NEST Biyoteknoloji, dünya çapında bir plastik laboratuvar ürünleri üreticisidir. Modern üretim ekipmanları Wuxi, Çin merkezli geniş bir üretim sahasında kullanılmaktadır. On yıllardır plastik enjeksiyon kalıplama deneyimi, hastaneler, araştırma kurumları ve hizmet verdiğimiz endüstriyel / klinik laboratuvarların beklediği en yüksek kalite ve performans standartlarını korumamıza izin veriyor, NEST laboratuvar sarf malzemeleri için en iyi seçimdir.

Marka;

  • Hücre Biyolojisi
  • Mikrobiyoloji
  • Moleküler Biyoloji
  • Genel Laboratuvar Plastik Takımı
  • Laboratuvar Aletleri ürün gamında kullanıcılara hizmet vermektedir…

Ürünler ve detayları için lütfen ALAFAGEN temsilcileri ile bağlantıya geçiniz…

NEST, hücre kültürü, moleküler bisloji, immünolojik testler, sıvı kullanımı ve depolanması için 200’ün üzerinde plastik sarf malzemesi piyasaya sürdü. NEST markası, sıkı kontrol edilen ISO 8 sınıfı temiz odalar, üretim standartları ve katı kalite güvence prosedürleri ile ülke içinde ve yurt dışında mükemmel bir üne sahiptir. NEST ürünleri Kuzey Amerika, Avrupa, Japonya, Kore, Hindistan ve diğer ülkelere ihraç edilmiştir.

NEST yeniliğe kendini adamıştır. Yaşam bilimleri araştırmasına uygun yeni plastik sarf malzemelerini araştırmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz, böylece son kullanıcılarımız için daha uygun maliyetli çözümler ve son teknoloji sarf malzemeleri sağlayabiliyoruz.

NEST, sürekli olarak yüksek son laboratuvar sarf malzemeleri için bir marka olarak kendini konumlandırmıştır.

NEST, ISO 8 derecesine uygun 2.000 metrekarelik bir zemin alanına sahip yüksek güçlü bir laminer akışlı temiz odaya sahiptir. Bu tesisler merkezi bir besleme sistemi, Japonya’dan yüksek hassasiyetli enjeksiyon makineleri, otomatik konveyörlü robot kolları, sıcak yolluk kalıpları ve Belçika, Almanya ve ABD’den vakumlu plazma ve korona işleme makineleri ile donatılmıştır. İç oda nem içeriği ve sıcaklığı ayarlanabilir. NEST, 2013 yılında E-Beam sterilizasyon endüstrisinde bir dünya lideri olan Belçika IBA’dan Rhodotron TT 200’ü kurdu. NEST, hammaddelerin tedarikinden müşterilere teslim edilmeye hazır nihai ürünlerin şirket içi sterilizasyonuna kadar tüm süreç zincirini tamamlamıştır.

NEST’in üretim tesisi, ISO 9001: 2008 yönetim sistemi ile onaylanmıştır. Sterilizasyon prosedürlerimiz ISO 11137: 2006 ve ISO 13485 standartlarına uygundur.