EUROMEX

Euromex Microscopen BV Web sayfasına Buradan ulaşabilirsiniz…

ALFAGEN’in temsilcisi olduğu Euromex Microscopen BV, mikroskop ve diğer optik aletlerin lider üreticisidir. 1966’da kurulan Euromex dünya çapında biyolojik ve stereo mikroskoplar alanında  tedarikçi firma olma özelliğini sürdürmektedir.

Dünyada Euromex, 120’den fazla ülkede distribütör ve bayiler aracılığıyla faaliyet göstermektedir. ALFAGEN bu faaliyet kolları ile entegre ve network ağında tanımlı bir çözüm ortağıdır. Okullar ve eğitim kurumları, klinik ve araştırma laboratuvarları gibi çeşitli müşteri grupları ve endüstriyel kurum hali hazırda Euromex markasını kullanmaktadır.

ALFAGEN’in temsilcisi olduğu Euromex Microscopen BV tüm dünyada;

  • Eğitim alanında
  • Yaşam araştırmalarında
  • Endüstriyel ortamlarda kullanıla bilecek microskoplar üretmektedir.

Ayrıca bu ürünlere ait;

  • Yedek Parça
  • Özel imalat modüller
  • Yazılımlar

Servis ve Hizmetlerinde kaynak sağlayıcılığını üstlenmektedir. Ürünler ile ilgili detaylı kataloğa bu Link aracılığı ile ulaşabilirsiniz…

Euromex Microscopen BV, tüm dünyada sayısız referansı olan global bir markadır. Her tülü desteği yerelden başlamak üzere iş ağında bulunan paydaşları ile sistematik bir şekilde paylaşarak çözüm odaklı bir hizmet oluşturmaktadır. Uluslararası onay ve garantileri ile temsilcisi olduğu ALFAGEN’in yanı sıra kendi bünyesinde de ürün takibi yapabilme kabiliyetini bünyesinde taşımaktadır.

İstenilen bilgi ve belgeler ilgili Link üzerinden ulaşabilirsiniz…