ORIGENE

OriGene Web sayfasına Buradan ulaşabilirsiniz…

ALAFGEN temsilciliğinde olan OriGene Technologies, standart bir ifade vektöründe tam boy insan cDNA’larının büyük ticari koleksiyonunun oluşturulmasına odaklanan bir araştırma şirketi olarak kurulmuştur. Bütün insan genom dizisinin mevcudiyeti ve daha sonra genom bazlı araçların geliştirilmesi, sistem biyolojisi yaklaşımlarıyla ilgili ilaç hedeflerinin tanımlanmasını sağlamıştır. OriGene’nin vizyonu, bilim adamlarının bütün biyolojik yolları incelemelerini sağlamak için kapsamlı, genom çapında araştırma araçları ve teknoloji platformları hazırlamak ve böylece kanser ve kök hücre araştırması dahil olmak üzere hastalık mekanizmalarının daha iyi anlaşılmasını sağlamaktır.

  • cDNA Klonları
  • Antikorlar
  • Proteinler
  • Vektörler
  • RNAi
  • Genom Düzenleme
  • Tahlil kitleri
  • Dokular üzerine çalışmaktadır. Ürünler ile detaylı bilgiyi ALFAGEN temsilcilerinden ve Link üzerinden yapabilirsiniz…

OriGene Technologies, ilaç, biyoteknoloji ve akademik araştırma için ürünler geliştirmek için yüksek verimli, genom çapında bir yaklaşım kullanmaktadır. Amiral gemisi ürünümüz cDNA klon koleksiyonu, 30.000’in üzerinde insan tam uzunlukta TrueClone cDNA koleksiyonunun ve 25.000’in üzerinde TrueORF cDNA klonunun aranabilir bir gen bankasıdır. TrueORF cDNA klonlarımızdan, memeli hücrelerinde eksprese edilen tam uzunlukta insan proteinlerinin geniş yelpazesini geliştirmiş ve fonksiyonel çalışmalar için idealleştirmiştir. 2010 yılında OriGene, her insan proteini için protein analizleri geliştirmek amacıyla protein antijenlerine karşı fare monoklonal antikorları geliştirmek için TrueMAB ™ projesini başlattmış ve adını duyurmuştur.

Ek olarak, OriGene, TissueScan kanser dokusu qPCR dizileri, biyobelirteç keşfi ve validasyonu için doku biyolojik depoları gibi farklı gen ekspresyon ürünleri sunmaktadır. ALFAGEN çatısı altında Türkiye pazarında araştırmacıların en büyük destekçisi olmak hedefindedir.

ALFAGEN ve OriGene, bir araştırmacının gen tabanlı araştırma için ihtiyaç duyduğu her şeyi sağlamak  ve “Sizin Gen Şirketiniz” olma misyonunda sıkı sıkıya bağlıdır.

İlgili dokümantasyona ve bilgiye Link üzerinden ulaşabilirsiniz…