SINO BIOLOGICAL

Sino Biological Web sitesine Buradan ulaşabilirsiniz…

ALFAGEN tarafından araştırmacıların satın alımına sunulan ve temsilcisi olduğumuz Sino Biological, MIT profesörü Dr. Daniel I.C. Wang ve 2007’deki eski öğrencisi Dr. Liangzhi Xie, Sino Biological Inc., Pekin İktisadi-Teknolojik Gelişim Bölgesi’nde bulunan ve hepsi de evde üretilen kapsamlı bir birinci sınıf kalite reaktif seti sunan, gelişen bir biyolojik araştırmalar üreticisidir. Aynı zamanda protein ve antikor keşfi, araştırma, geliştirme, üretim ve ticarileştirme için tek elden hizmet sunmaktadır.

Ürün uygulaması immünoloji, hücre biyolojisi, onkoloji, sinirbilim, kök hücre, virüs vb. Gibi geniş bir yaşam bilimi araştırması ve ilaç geliştirme yelpazesini kapsar. Sino Biological ayrıca biyolojik ilaçların araştırılması ve geliştirilmesine adanmıştır. Monoklonal antikorlar, rekombinant protein ilaçları, virüs aşıları ve hızlı tanı bunlardan bazılarıdır.

  • Rekombinant proteinler
  • Antikorlar
  • cDNA Klonları
  • ELISA Kitleri
  • CRO servisi

Sino Biological, yüksek kaliteli rekombinant protein ve antikor reaktifleri sağlamayı ve dünyadaki yaşam bilimleri araştırmacıları için tek elden bir teknik servis dükkanı olmayı taahhüt etmektedir. Tüm ürünleri bağımsız olarak geliştirilir ve üretilir. Ayrıca, yüzlerce monoklonal antikor ilaç adayı için ilaç şirketleri ve biyoteknoloji firmalarına klinik öncesi üretim teknolojisi hizmetleri sunmaktadır. Ürün kalite kontrol göstergeleri klinik kullanım örnekleri için zorlu gereksinimleri karşılamaktadır. Gen dizilişinden 1 ila 30 gram saflaştırılmış monoklonal antikor üretmemiz yalnızca birkaç hafta alımaktadır.

İlgili bilgilendirmeye Link üzerinden ulaşabilirsiniz…