TRIDELTA

Tridelta Development Ltd Web sitesine Buradan ulaşabilirsiniz…

ALFAGEN’in Türkiye pazarında ana dağıtıcı olduğu Tridelta, 1996 yılında veterinerlik alanında benzersiz teşhis testleri geliştirmek amacıyla kurulmuştur.

Şirket, enfeksiyon, hastalık veya travma gibi nedenlerden dolayı bağışıklık sisteminin aktivasyonunun “erken uyarıları” olarak bilinen Akut Faz Proteinleri olarak bilinen çoğu türde bulunan bir dizi proteini ölçmek için testlerin geliştirilmesine odaklanmıştır.

Şirket 1999’da bu proteinlerden biri olan Haptoglobin için ilk ticari testini üretmiş ve Serum Amiloid A (SAA) ve C-Reaktif Protein için testler ve testlerle birlikte kullanılacak varyantlar ve kontroller için başka testler geliştirmeye devam etmiştir.

  • Serum Amiloid A
  • Haptoglobin
  • YENİ Türbidimetrik Köpek CRP
  • Köpek CRP
  • Süt Amiloid A
  • Domuz CRP
  • AGP
  • InTray Dermatofit Testi ve benzeri ürünler detaylı alt segmentleri ile ALFAGEN tarafından araştırmacıların hizmetine sunulmaktadır.

ALFAGEN’in Türkiye pazarında ana dağıtıcı olduğu Tridelta’nın testleri artık dünyanın her yerinde akademik ve eczacılık araştırmacıları tarafından kullanılıyor ve şirket Animal Acute Phase Protein testleri yelpazesinin lider tedarikçisi konumunda. Test kitlerinin tümü, Maynooth, Co. Kildare, İrlanda’daki şirketin tabanından dünya çapında üretilmekte ve gönderilmektedir.

ALFAGEN’in Türkiye pazarında ana dağıtıcı olduğu Tridelta’nın en son gelişmeleri, at yarışı endüstrisinde Equine SAA’nın kullanımı konusunda İrlandalı bir at yarışı antrenörü ile birlikte yürütülen kapsamlı araştırma çalışmalarını içermenin yanı sıra; SAA’nın, bir yarışa giren bir atın potansiyel performansının iyi bir işareti olduğu tespit etmiş durumda ve şirket Acute Phase Protein kullanımının bu yönünü daha da geliştirmek için çalışmalrını sürdürmekte. İşte bu özel konuda bile tek bir müşteriye ne kadar değer verildiği ve Trideltanın ALFAGEN gibi müşteri odaklığı olduğu gerçeğinden hareketle gözler önüne serilmektedir…

İlgili konuda lütfen ALFAGEN temsilcileri ile Link üzerinden bağlantıya geçiniz…